*** Ceyhan Mavi Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İzzettin Aydemir: Malesef ve malesef önümüzdeki yerel seçimden sonra 29 Mart ın sonrasında 1 Nisan da görüşmek ümidiyle diye bizim açımızdan tehdit gözüyle tehdit atmaya çalışanlar var... ***
Ceyhan Mavi Haber Gazetesi Tarih: 27_03_2009 Cuma saat: 19:17

SÖZLÜNÜN SÖYLEDİKLERİYLE YAPTIKLARI UYUŞMUYOR

SÖZLÜNÜN SÖYLEDİKLERİYLE YAPTIKLARI UYUŞMUYOR

SÖZLÜ’NÜN SÖYLEDİKLERİYLE
YAPTIKLARI UYUŞMUYOR!
Tekrar belediye başkan adayı olan Hüseyin Sözlü’nün reklam fragmanında söyledikleriyle iki dönemdir uyguladıkları birbiriyle uyuşmadığı görülüyor. 11.03.2009
İki dönemdir Ceyhan Belediye Başkanı seçilen Hüseyin Sözlü, üçüncü dönem için tekrardan Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) aday oldu.

Belediye başkanlığı görevi süresinde yaptığı tüm hizmetlere partisinin amblemini yerleştirmeye çalışan Sözlü, bu dönem yaptığı seçim propagandasında, “Belediye Başkanı Partizan olmamalı” söyleminde bulunması, Yaptıklarıyla söylediklerinin uyuşmadığı gözleniyor.
Göreve geldiği günden bu yana yol ve park yapımından başka fazla hizmet veremeyen Sözlü, yaptığı her parka partisi MHP’nin amblemini yerleştirmeye çalışması Ceyhanlıların tepkisine yol açtı ve Ceyhanlılar her fırsatta bu durumdan rahatsız olduklarını ifade etti.
Yaklaşık 7 yıl Ceyhan Ülkü Ocağı başkanlığında bulunan Sözlü, 99 yılında Ceyhan belediye başkanı seçildikten sonra partisinin simgesi olan 3 hilali yaptığı tüm işlere işletmek için verdiği mücadele Ceyhanlılar tarafından biliniyor. Ancak MHP’nin adayı Hüseyin Sözlü, 29 Mart tarihinde yapılacak yerel seçim propagandasında “BELEDİYE BAŞKANI PARTİZAN OLMAMALI” ifadesinde bulunması, söyledikleriyle yaptıklarının birbiriyle uyuşmadığını gösteriyor.
Ceyhanlıların konu ile ilgili düşünceleri Ceyhan Mavi Haber Gazetesi’nin yeni sayısında okuyabilirsiniz…

Hiç yorum yok:

26 Eylül 2007 tarihinde Ceyhan’da, İzzet Aydemir önderliğinde yayın’a merhaba diyen Ceyhan Mavi Haber Gazetesi, adını 2005 yılından bu yana Ceyhan'da yayın yapan Mavi Radyo'dan almıştır. Ceyhan Mavi Haber'in ilkesi: tarafsız ve Objektif habercilik. Ceyhan Mavi Haber yayın hayatına başladığı gün itibarıyla, Ceyhan'ın sorunlarını gündeme getirerek, Ceyhan Mavi Haber Ceyhanlıların sesi olmuş ve Ceyhan Mavi Haber Ceyhan'da gündem yaratan haberleriyle büyük takdir toplamaktadır.

Ceyhan Mavi Haber Gazetesi Arşivi

Ceyhan Mavi Haber
outils webmaster outils webmasteroutils webmaster
30 . 01 . 2009