*** Ceyhan Mavi Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İzzettin Aydemir: Malesef ve malesef önümüzdeki yerel seçimden sonra 29 Mart ın sonrasında 1 Nisan da görüşmek ümidiyle diye bizim açımızdan tehdit gözüyle tehdit atmaya çalışanlar var... ***
Ceyhan Mavi Haber Gazetesi Tarih: 27_03_2009 Cuma saat: 19:17
Ceyhan ın Kurtuluşu konulu yarışma sonuçlandı

Ceyhan ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 87. yıldönümü münasebetiyle Ceyhan Belediye Başkanlığı tarafından düzenlenen şiir, resim ve kompozisyon yarışması sonuçlandı.
Ceyhan Belediye Başkan Yardımcısı Mükremin Duygun yaptığı açıklamada, ''Belediyemiz kültür hizmetlerine büyük önem vermektedir. Bu amaçla bu yılki kurtuluş yarışmasını bölgesel hale getirdik. İlgili kurullar tarafından değerlendirmesi tamamlanan ve dereceye giren eserler sonuçlanmıştır. Değerli eserleriyle yarışmaya katılan herkese teşekkür ediyorum.'' dedi.

Yarışmada ilköğretim okulları seviyesinde resim dalında Mehmetçik İlköğretim Okulu'ndan Eylül Özat, şiir dalında Pamukeli İlköğretim Okulu'ndan Güzide Yeler, kompozisyon dalında ise Gazi İlköğretim Okulu'ndan Büşra Kurtoğlu birincilik ödülünü almaya hak kazandı.
Lise öğrencileri arasında düzenlenen şiir yarışmasında ise Orhun Yaylacı Anadolu Lisesi'nden Etengü Ecem Tuna, kompozisyon yarışmasında ise Halil Çiftçi Anadolu Lisesi'nden Seda Dikme birinci oldu.
Öte yandan şairler arasında düzenlenen şiir yarışmasında ise birincilik ödülüne Osman Arslan layık görüldü.
Yarışmalarda dereceye giren eser sahiplerine ödülleri Ceyhan'ın düşman işgalinden kurtuluşunun 87. yıldönümü olan 6 Ocak 2009 tarihindeki kutlamalarda verileceği bildirildi.

Hiç yorum yok:

26 Eylül 2007 tarihinde Ceyhan’da, İzzet Aydemir önderliğinde yayın’a merhaba diyen Ceyhan Mavi Haber Gazetesi, adını 2005 yılından bu yana Ceyhan'da yayın yapan Mavi Radyo'dan almıştır. Ceyhan Mavi Haber'in ilkesi: tarafsız ve Objektif habercilik. Ceyhan Mavi Haber yayın hayatına başladığı gün itibarıyla, Ceyhan'ın sorunlarını gündeme getirerek, Ceyhan Mavi Haber Ceyhanlıların sesi olmuş ve Ceyhan Mavi Haber Ceyhan'da gündem yaratan haberleriyle büyük takdir toplamaktadır.

Ceyhan Mavi Haber Gazetesi Arşivi

Ceyhan Mavi Haber
outils webmaster outils webmasteroutils webmaster
30 . 01 . 2009