*** Ceyhan Mavi Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İzzettin Aydemir: Malesef ve malesef önümüzdeki yerel seçimden sonra 29 Mart ın sonrasında 1 Nisan da görüşmek ümidiyle diye bizim açımızdan tehdit gözüyle tehdit atmaya çalışanlar var... ***
Ceyhan Mavi Haber Gazetesi Tarih: 27_03_2009 Cuma saat: 19:17

festival beklenen ilgiyi görmedi

festival beklenen ilgiyi görmedi

Bu yıl 4. sü düzenlene Ceyhan Karpuz festivali sönük başladı. Dün saat 17.00’da tarihi Ceyhan köprüsünde başlayan kortej yürüyüşüne katılımın az olması dikkatleri çekti.
04.05.2009

Ceyhan Belediyesi önderliğinde Ziraat odasının destekleriyle yapılan ve bu yıl 4.sü düzenlenen “Ceyhan Karpuz festivali” beklenen ilgiyi görmemesi dikkatlerden kaçmadı. Tarihi Ceyhan köprüsünde başlayan kortej yürüyüşüne MHP Adana Milletvekili Muharrem Varlı, Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Kent Konsey Başkanı Hasan Yağan, MHP İlçe Başkanı Nurettin Çetiner, Ziraat Oda Başkanı Yavuz Tezcan, diğer oda temsilcileri ve mehter takımı katıldı. Korteje katılımın az olması vatandaşların dikkatinden kaçmadı.
Ebru Destan, Bengü ve Tuncay Karabay’ın bu yıl sahne alacağı festival için gereken tanıtımın yapılmadığı kanısında olan yerel gazeteciler, belediye öcülüğünde yapılan festivalin tanıtım programı Adana’da yapıldı ve bu toplantıya dahi yerel gazetecilerin çoğu davet edilmediklerini belirttiler. Adeta Yerel basını yok sayan Ceyhan Belediyesi, festival için basına davetiye bile gönderme gereğinde bulunmadı. Tanıtımı fazla yapılmayan festivalin kortej yürüyüşü başta olmak üzere verilen konser de beklenen ilgiyi görmedi.

Hiç yorum yok:

26 Eylül 2007 tarihinde Ceyhan’da, İzzet Aydemir önderliğinde yayın’a merhaba diyen Ceyhan Mavi Haber Gazetesi, adını 2005 yılından bu yana Ceyhan'da yayın yapan Mavi Radyo'dan almıştır. Ceyhan Mavi Haber'in ilkesi: tarafsız ve Objektif habercilik. Ceyhan Mavi Haber yayın hayatına başladığı gün itibarıyla, Ceyhan'ın sorunlarını gündeme getirerek, Ceyhan Mavi Haber Ceyhanlıların sesi olmuş ve Ceyhan Mavi Haber Ceyhan'da gündem yaratan haberleriyle büyük takdir toplamaktadır.

Ceyhan Mavi Haber Gazetesi Arşivi

Ceyhan Mavi Haber
outils webmaster outils webmasteroutils webmaster
30 . 01 . 2009