*** Ceyhan Mavi Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İzzettin Aydemir: Malesef ve malesef önümüzdeki yerel seçimden sonra 29 Mart ın sonrasında 1 Nisan da görüşmek ümidiyle diye bizim açımızdan tehdit gözüyle tehdit atmaya çalışanlar var... ***
Ceyhan Mavi Haber Gazetesi Tarih: 27_03_2009 Cuma saat: 19:17

SEÇİMİ ANKETLER DEĞİL HALK BELİRLEYECEK

SEÇİMİ ANKETLER DEĞİL HALK BELİRLEYECEK

Adana Araştırmalar (ADANAR) isimli anket kuruluşu ile bir haber sitesi tarafından ortaklaşa yapıldığı öne sürülen ankette sözde mevcut Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün büyük farkla seçimi kazanacağı sonucu çıkan ankete Ak Parti Ceyhan Belediye Başkan Adayı Burhan Onuk net konuştu; “Halk en güzel anketi 29 Mart’ta gösterecek” dedi.

Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’ye yakınlığı ile bilinen ADANAR adlı araştırma kuruluşu tarafından yapılan seçim anketinin manipülasyona yönelik olduğu için ciddi bulmadığını bildiren AK Parti Ceyhan Belediye Başkanı Burhan Onuk, “Ceyhan’lı gerçek anket sonuçlarını sandıkta gösterecek” ifadesini kullandı.
Adana Araştırmalar (ADANAR) isimli anket kuruluşu ile bir haber sitesi tarafından ortaklaşa yapıldığı öne sürülen Ceyhan Belediye Başkanlığı seçimlerine ilişkin anket sonuçlarına sadece güldüğünü söyleyen AK Parti Ceyhan Belediye Başkan adayı Burhan Onuk, ‘anket şirketinin başındaki kişi Hüseyin Sözlü’nün fahri danışmanı gibi çalışıyor. Öne sürdükleri rakamlar diğer sonuçlar gibi gayrı ciddi. Bağımsız araştırmacılıktan ziyade Hüseyin Sözlü’yü yeniden seçtirmek için beyhude yere partizanlık yapıyorlar. Halkımız yapılan anketlerin gerçekleri yansıtmadığının farkında. En güzel anketi Ceyhanlılar 29 Mart gününün akşamında ortaya koyacaktır. Telaşa kapılan zihniyet yalan yanlış anketler yaparak halkın zihnini bulandırmaya çalışmaktadırlar” şeklinde konuştu.

Hiç yorum yok:

26 Eylül 2007 tarihinde Ceyhan’da, İzzet Aydemir önderliğinde yayın’a merhaba diyen Ceyhan Mavi Haber Gazetesi, adını 2005 yılından bu yana Ceyhan'da yayın yapan Mavi Radyo'dan almıştır. Ceyhan Mavi Haber'in ilkesi: tarafsız ve Objektif habercilik. Ceyhan Mavi Haber yayın hayatına başladığı gün itibarıyla, Ceyhan'ın sorunlarını gündeme getirerek, Ceyhan Mavi Haber Ceyhanlıların sesi olmuş ve Ceyhan Mavi Haber Ceyhan'da gündem yaratan haberleriyle büyük takdir toplamaktadır.

Ceyhan Mavi Haber Gazetesi Arşivi

Ceyhan Mavi Haber
outils webmaster outils webmasteroutils webmaster
30 . 01 . 2009