*** Ceyhan Mavi Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İzzettin Aydemir: Malesef ve malesef önümüzdeki yerel seçimden sonra 29 Mart ın sonrasında 1 Nisan da görüşmek ümidiyle diye bizim açımızdan tehdit gözüyle tehdit atmaya çalışanlar var... ***
Ceyhan Mavi Haber Gazetesi Tarih: 27_03_2009 Cuma saat: 19:17

SÖZLÜ TARAFTAR BULAMAYINCA BELEDİYE ÇALIŞANLARINA BASKI YAPIYOR

Sözlü taraftar bulamayınca belediye çalışanlarına baskı yapıyor


TARAFTAR BULAMAYINCA BELEDİYE ÇALIŞANLARINA MİTİNGLERE KATILMAK İÇİN BASKI YAPIYOR
MHP Belediye Başkan Adayı Hüseyin Sözlü seçim çalışmaları kapsamında gittiği ziyaretlerde taraftar eksikliği yaşadığından dolayı belediye çalışanlarına ev toplantılarına katılmaları için baskı yaptığı söyleniyor. 01.03.2009
Ceyhan Belediye Başkanı ve MHP Ceyhan Belediye Başkan Adayı Hüseyin Sözlü, seçim çalışmaları esnasında katıldığı ev ve mahalle toplantılarında beklediği katılımı bulamayınca belediye çalışanlarının bu toplantılara katılmasını emrederek, kalabalık bir görüntü oluşturmaya çalıştığı söyleniyor.
İsminin açıklamasını istemeyen Ceyhan belediye çalışanı, “Başkan Sözlü bize ev toplantılarına katılmamız için baskı yapıyor. Çalışan herkes aileleriyle birlikte bu toplantılara katılmak için mecbur bırakılıyor. Katılmamamız durumunda ise olası belediye başkanlığını tekrardan kazanıldığında işimize son verileceği tehdidiyle karşılaşıyoruz” ifadesinde bulundu.
Seçim yaklaştıkça agresif hareketleri gözden kaçmayan Hüseyin Sözlü’nün gerçekleştirdiği seçim çalışmaları kapsamında gittiği her yerde beklediği katılımı bulamaması nedeniyle belediye çalışanlarını bu toplantılara çağırması, Sözlü’nün bu seçimde şansının azaldığı söylentilerine neden oluyor.

Hiç yorum yok:

26 Eylül 2007 tarihinde Ceyhan’da, İzzet Aydemir önderliğinde yayın’a merhaba diyen Ceyhan Mavi Haber Gazetesi, adını 2005 yılından bu yana Ceyhan'da yayın yapan Mavi Radyo'dan almıştır. Ceyhan Mavi Haber'in ilkesi: tarafsız ve Objektif habercilik. Ceyhan Mavi Haber yayın hayatına başladığı gün itibarıyla, Ceyhan'ın sorunlarını gündeme getirerek, Ceyhan Mavi Haber Ceyhanlıların sesi olmuş ve Ceyhan Mavi Haber Ceyhan'da gündem yaratan haberleriyle büyük takdir toplamaktadır.

Ceyhan Mavi Haber Gazetesi Arşivi

Ceyhan Mavi Haber
outils webmaster outils webmasteroutils webmaster
30 . 01 . 2009