*** Ceyhan Mavi Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İzzettin Aydemir: Malesef ve malesef önümüzdeki yerel seçimden sonra 29 Mart ın sonrasında 1 Nisan da görüşmek ümidiyle diye bizim açımızdan tehdit gözüyle tehdit atmaya çalışanlar var... ***
Ceyhan Mavi Haber Gazetesi Tarih: 27_03_2009 Cuma saat: 19:17

Muhteşem Ceyhan Mavi Haber Gazetesi Gecesi 10 - 5

26 Eylül 2007 tarihinde Adana'nın Ceyhan ilçesinde, İzzet Aydemir önderliğinde yayın hayatına merhaba diyen Mavi Haber Gazetesi, adını 2005 yılından bu yana Ceyhan'da yayın yapan Mavi Radyo'dan almıştır. ilkesi tarafsız ve Objektif habercilik olan Mavi Haber yayın hayatına başladığı gün itibarıyla, Ceyhan'ın sorunlarını gündeme getirerek, Ceyhanlıların sesi olmuş ve Ceyhan'da gündem yaratan haberleriyle büyük takdir toplamaktadır.

Muhteşem Ceyhan Mavi Haber Gazetesi Gecesi

Ceyhan Mavi Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İzzettin Aydemir: 26 Eylül 2007 tarihinde Adana'nın Ceyhan ilçesinde, İzzet Aydemir önderliğinde yayın hayatına merhaba diyen Mavi Haber Gazetesi, adını 2005 yılından bu yana Ceyhan'da yayın yapan Mavi Radyo'dan almıştır. ilkesi tarafsız ve Objektif habercilik olan Mavi Haber yayın hayatına başladığı gün itibarıyla, Ceyhan'ın sorunlarını gündeme getirerek, Ceyhanlıların sesi olmuş ve Ceyhan'da gündem yaratan haberleriyle büyük takdir toplamaktadır.

Ceyhan Mavi Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İzzettin Aydemir: Muhteşem Ceyhan Mavi Haber Gazetesi Dayanışma Gecesinde bizleri yalnız bırakmayan can dostlarımıza çok teşekkürler...

İşte O güzel anlardan biri Gecemize katılan AKP Ceyhan Belediye Başkanı Burhan Onuk ve Ekibi Halay çekiyor, halayda kimler yok ki... Halay başı Ceyhan'ın Galericiler Kralı Müslüm ÇOGAY, Hemen yanında Ceyhan'ın en büyük reklem şirketi ÇİZGİ REKLAM'ın ve ÇİZGİ KIRTASİYE'nin sahibi Zafer ÇİZGİ, üçüncü ve dördüncü sıra pek halay çekiyor gibi görünmüyor keyfleri yerinde bir birlerine fıkra anlatıyorlar. Hemen yanlarında yani 5. sırada Eski Numune Hastanesi Müdür Yardımcısı  AKP Ceyhan Belediye Başkanı Adayımız Sayın Burhan ONUK Ağabeyim, 6. sırada Ceyhan'ın en büyük turizm taşıma şirketi'nin sahibi ve AKP Ceyhan ilçe yönetim kurulu üyesi Zafer KOÇ, 7. Sırada Ceyhan ve Orta doğunun en büyük hırdavatçısı (inşaat malzemeleri satıcısı) İbrahim İKİDAĞ ve diğer arkadaşlara gecemize gelerek kattıkları mutluluk için çok teşekkür ederim.

Hiç yorum yok:

26 Eylül 2007 tarihinde Ceyhan’da, İzzet Aydemir önderliğinde yayın’a merhaba diyen Ceyhan Mavi Haber Gazetesi, adını 2005 yılından bu yana Ceyhan'da yayın yapan Mavi Radyo'dan almıştır. Ceyhan Mavi Haber'in ilkesi: tarafsız ve Objektif habercilik. Ceyhan Mavi Haber yayın hayatına başladığı gün itibarıyla, Ceyhan'ın sorunlarını gündeme getirerek, Ceyhan Mavi Haber Ceyhanlıların sesi olmuş ve Ceyhan Mavi Haber Ceyhan'da gündem yaratan haberleriyle büyük takdir toplamaktadır.

Ceyhan Mavi Haber Gazetesi Arşivi

Ceyhan Mavi Haber
outils webmaster outils webmasteroutils webmaster
30 . 01 . 2009